Image Alt
kilka słów...

O Nas

witamy serdecznie w...

team nirwana filmy

Zapewne chcielibyście wiedzieć o Nirwana Filmy troszeczkę więcej…

Team Nirwana Filmy tworzą Kasia i Tomek, dwoje młodych ludzi zafascynowanych filmowaniem, stawiających na nowoczesne, świeże podejście do pracy.

Kasia to miłośniczka sportów ekstremalnych i wycieczek rowerowych, uzależniona od adrenaliny. Jej serce skradły skoki na bungee, a Tatry i górskie wspinaczki, to jej druga miłość. Spokojnie, posiada również mniej ekstremalne hobby jak książki, które potrafi czytać godzinami. Jak większość kobiet nie lubi gotować, ale bardzo chętnie siada za kółkiem samochodu.

Życie Tomka opanowała kinematografia oraz gry wideo. Podczas oglądania kolejnych filmów, bądź ogrywania konsoli często skupia się na technicznych aspektach danych scen pomijając fabułę. Inspiracje czerpie z tego, co obejrzy i stara się wykorzystać ją w swoich produkcjach. Uwielbia ciężkie, klimatyczne kino z zaskakującą fabułą oraz „ambitne seriale”. Na konsoli jego serce skradły produkcje From Software, oczywiście FIFA, jak i gry od Naughty Dog w szczególności „The Last Of Us”. Poza domowymi rozrywkami uwielbia sport oraz podróże. Naturalnie zawsze podczas wycieczek w plecaku większość miejsca zajmuje aparat oraz dron.

Kasia

Social Media

Tomek

Operator, Edytor